Akce - Nekupujte zajíce v pytli

Akce byla zahájena 8. března 2011

Informace o ochutnávaném víně budou na konci této stránky a ve vinotéce.

Od úterý do čtvrtka bude ve vinotéce Aztéka možno ochutnat jedno víno od jednoho vinaře dle výběru majitelky vinotéky. Postupně v průběhu roku budou vybírána vína různých odrůd, od různých vinařů a v různých cenách. Na ochutnání bude nalito 0,5 dcl za cenu odpovídající patnáctině ceny toho kterého vína ve vinotéce.

Příklad:

Víno se prodává za 200 Kč potom 0,5 dcl bude za 13 Kč

Pokud Vám bude víno připadat zajímavé, je možné ho ve vinotéce zakoupit.

Samozřějmě celé a neporušené s 10% slevou. :)

 

Aktuálně jsou otevřena tato vína:

Givry/2011 - suché - Domaine Chofflet

a možná i další, bude-li zájem...

 

Dvacátým devátým ochutnávaným vínem roku 2017

a čtyřstým dvanáctým v řadě bude od 19.9. do 22.9.2017 

Sauvignon                               2015              výběr z hroznů - botrytický sběr, polosladké         Pechor

Vinařská oblast Morava, podoblast velkpavlovická, vinařská obec Velké Němčice, trať Punty

Informace na etiketě:

    Zbytkový cukr 24,0 g/l; kyseliny 6,3 g/l; alkohol 12,5 %

Informace pod čarou:

      Sauvignon, či celým jménem Sauvignon blanc je starobylá francouzská odrůda, pravděpodobně z oblasti Bordeaux nebo z oblastí Sancere na Loiře. Nové genetické poznatky ukázaly, že vznikl asi samovolným křížení mezi odrůdami Chenin blanc a Tramín a nyní je známo 21 klonů této odrůdy, neboli 21 sourozenců. Ve své domovině je označován jako Sauvignon blanc nebo Sauvignon jaune. K nám se nejpravděpodobněji dostal s Habány jako Fíkový hrozen. Do Listiny povolených odrůd byl zanesen v roce 1941.

    Sauvignon bývá označován za chameleona mezi víny, neb se v jeho víně odrazí vše, od počasí až po zpracování… Ovšem, ve kterém víně se neodrazí terroir, vliv počasí a ruka sklepmistra? Méně příznivé ročníky, či v severnějších oblastech a při vyšší vlhkosti vznikají travnaté, kopřivové, paprikové tóny ve vůni i chuti. Při vyšším slunečním svitu a lepší vyzrálosti hroznů se začínají objevovat ovocné tóny. Napřed černorybízové, angreštové, kiwi se zábleskem citronu, pak u měkčích a kulatějších vín broskve, nektarinky a meloun. U sladkých výběrů meruňka, pomeranče, ananas i marcipán.

    Intenzita aromatických látek, kterou vnímáme v mladých vínech současně se svěžestí mladého vína, je pro mnohé milovníky Sauvignonu velmi svůdná. Zráním Sauvignonu na láhvi se většinou ony mladistvé tóny ztrácejí a ve víně se rozvíjí hlavně láhvová zralost, s níž narůstá i vyšší barevný tón vína a jeho plnost.

    V gastronomii jsou aromaticky výrazná a suchá vína Sauvignonu vhodná jako aperitiv nebo ke studeným předkrmům. Lze jej doporučit i k rybám, ke chřestu a ke kozím sýrům. Plnější a zralá vína ke kořeněným jídlům, k těstovinám s gorgonzolou nebo rybí omáčkou, k vařené šunce, k bílým masům se smetanovými omáčkami. Sladká jsou ideálním společníkem kozích sýrů a medu.

    Ochutnávané víno vzniklo z dokonale vyzrálých hroznů s již krásně hnědými semínky, na kterých již byla v té nejlepší kondici i ušlechtilá plíseň Botrytis cinerea. Tím pádem se nelze dočkat svěžesti, ale oblosti. Nelze čekat černorybízový list, ale vyzrálé ovoce. Vůně je krásně medově ananasově – broskvovo – meruňkovo plná. Chuť je lehoučká a nepřekonatelně láká mít tohoto vína plná ústa a pomalinku je ohřát a rozvonět, a teprve potom, až jsou nos i patro provoněné s trochou lítosti polknout…

 

Již byla ochutnána vína:

411. Tramín červený                2016         Hrabal       (pozdní sběr, polosuché)             Vinařská oblast Morava, podoblast velkpavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Nová hora

410. Rulandské bílé                   2015         Šabata        (výběr z hroznů, polosuché) 

  Vinařská oblast Morava, podoblast velkpavlovická, vinařská obec Přítluky, trať Přítlucká hora

409. Chardonnay                        2016         Vl. Tetur       (pozdní sběr, polosuché)           

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkpavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

408. Ryzlink vlašský                   2016          Šebesta      (pozdní sběr, suché)           

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, trať Ořechová hora, Liščí vrch

407. Ryzlink rýnský                     2016    Ampelos     (víno origonální certifikace, polosuché)                                                            Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo, s.r.o.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

406. Muškát moravský                2016       Čech           (kabinetní víno, polosuché)           

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Týnec, trať Vinohrady

405. Rulandské šedé                     2016     Maňák         (pozdní sběr, polosladké)           

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Žádovice, trať Fěruňk

404. Cabernet Sauvignon - rosé     2016     Šabata       (pozdní sběr, polosladké)           

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať U studánky

403. Sauvignon                             2015        Čech          (pozdní sběr, suché)           

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Tvrdonice, trať Nové vinohrady

402. Sylvánské zelené                    2015        Vl. Tetur    (pozdní sběr, polosladké)           

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

401. Frankovka - rosé                     2016         Maňák     (pozdní sběr, suché)           

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novosedly, trať Kamenný vrch

400. Cabernet Sauvignon - rosé     2016         Maňák    (výběr z hroznů, polosuché)           

   Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novosedly, trať Slunečná

399. Postales Malbec/Sarah             2016         Del Fin del Mundo    

    Vinařská oblast Argentina, provincie Patagonie

398. Altavista Malbec Terroir Selection   2013          Altavista   

    Vinařská oblast Argentina, provincie Mendoza

397. Veltlínské zelené                 2013      Volařík                (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, trať Věstoňsko

396. Rulandské šedé                  2011    Nové vinařství     (výběr z bobulí, sladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Nový Podvorov, trať Langewarte

395. Chardonnay                        2015    Šabata              (výběr z hroznů, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať Přítlucká hora

394. Ryzlink vlašský                  2012     Hrabal               (výběr z hroznů, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Přední hora

393. Neuburské - Moravia line    2015       Maňák           (pozdní sběr, suché)

                    krášleno na kvasnicích

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novosedly, trať Kamenný vrch

392. Cuvée ABCD                         2012      Ampelos        (známkové víno jakostní, suché)

                                                                Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo, s.r.o.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

391. Irsai Oliver                             2013      Tetur               (kabinetní víno, suché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

390. Dornfelder                              2015       Šebesta        (pozdní sběr, polosladké)

   Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, trať Liščí vrch

389. Gentleman                              2014       Hradil      (moravské zemské víno, polosuché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Čejkovice

388. Hibernal                                                         2015       Šabata       (pozdní sběr, suché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Rakvice, trať Kozí horky

387. Rulandské šedé Sur-lie        2015       Hrabal        (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovické, vinařská obec Velké Bílovice, trať Vinohrádky

386. Cabernet Sauvignon            2014        Maňák       (jakostní víno odrůdové, suché)

  Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novosedly, trať Slunečná

385. Tramín červený                    2015       Ampelos     (pozdní sběr, polosladké)

                                                                                    Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo, s.r.o.

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

384. Rulandské modré                   2015    Čech           (pozdní sběr, suché)

  Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Týnec, trať Vinohrady

383. Pálava                                    2015    Pechor        (výběr z bobulí, sladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Němčice, trať Růžová hora

382. Pálava                                     2015    Šabata        (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Milovice, trať Milovické terasy

381. Frankovka - barrique                2013   Hrabal         (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast veklopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Přední hora

380. Beaujolais Villages Noveau     2016                Château de Châtelard

                                                                                                                Appellation Beaujolais Villages Controlée

379. Beaujolais Nouveau                 2016                Château de Châtelard

                                                                                                                  Appellation Beaujolais Controlée

378. Beaujolais Villages Nouveau    2016               Brac de la Perriere

                                                                                            Appellation dˇOrigine Protégée

377. Beaujolais Noveau                   2016               Baronne du Chatelard

                                                                                                                   Appellation Beaujolais Protégée

376. Macon Villages Nouveau           2014               Pardon & fils

                                                                                              Appellation Macom-Villages Protégée

375. Beaujolais Rosé Nouveau          2016                Pardon & fils

                                                                                              Appellation Beaujolais Protégée

374. Beaujolais Nouveau                   2016                Pardon & fils

                                                                                              Appellation dˇOrigine Protégée

373. Muller Thurgau                 2016     Maňák         (moravské zemské víno, suché)

372. Zweigeltrebe-rosé             2016     Maňák         (moravské zemské víno, suché)

371. Svatovavřinecké                2016     Maňák         (moravské zemské víno, suché)

370. Muller Thurgau                  2016    Šabata          (pozdní sběr, suché)

369. Modrý Portugal- klaret      2016    Šabata          (pozdní sběr, suché)

368. Svatovavřinecké-rosé         2016    Šabata          (pozdní sběr, suché)

367. Svatovavřinecké                 2016    Šabata          (pozdní sběr, suché)

366. Muller Thurgau                  2016      Vl. Tetur         (moravské zemské víno, suché)

365. Muškát moravský               2016      Vl. Tetur         (moravské zemské víno, suché)

364. Zweigeltrebe-rosé              2016      Vl. Tetur         (moravské zemské víno, suché)

363. Modrý Portugal                  2016      Vl. Tetur         (moravské zemské víno, suché)

362. Harmonie                             2015      Šebesta      (moravské zemské víno, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Dolní Dunajovice, Březí

361. Chardonnay                         2013      Vl. Tetur      (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

360. Modrý Fěruňk                       2015      Maňák        (pozdní sběr, suché)  

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Žádovice, trať Fěruňk

359. Cabernet Sauvignon - rosé   2015    Šabata          (pozdní sběr, polosuché)  

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať U studánky

358. Sylvánské zelené                  2015     Maňák          (pozdní sběr, suché)  

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novasedly, trať Slunečná

357. Neronet                                 2015      Čech            (pozdní sběr, suché)  

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Týnec, trať Vinohrady

356. Rulandské šedé Sur-lie         2013       Hrabal          (pozdní sběr, suché)  

    Vinařská oblast Morava, podoblast veklopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Vinohrádky

355. Muller Thurgau                     2015      Ampelos        (pozdní sběr, polosadké)  

                                                                                         Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo, a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

354. Veltlínské zelené                   2013       Volařík         (pozdní sběr, suché)  

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, viniční obec Perná, trať Věstoňsko

353. Irsai Oliver                            2014     Vl. Tetur         (odrůdové jakostní víno, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

352. Pálava                                   2015     Šebesta         (pozdní sběr, polosladké)

   Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, trať Ořechová hora

351. Zweigeltrebe - rosé               2015     Maňák            (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Šardice, trať Kameny

350. Neuburské                             2014     Šabata            (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať U studánky

349. Muškát moravský                  2015      Čech              (kabinetní víno, polosuché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Týnec, trať Vinohrady

348. Ryzlink rýnský                       2013     Ampelos           (pozdní sběr, polosladké)

                                                                        Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo, a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy         

347. Tramín červený                     2015       Hrabal             (pozdní sběr, polosuché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Nová Hora

346. Rulandské šedé                    2014       Hradil           (pozdní sběr, polosuché)

  Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Čejkovice, trať Díl u Včelína

345. Sylvánské zelené                  2015       Ampelos        (pozdní sběr, suché)

                                                                  Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo, a.s.

   Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

344. Rulandské bílé                      2015       Čech           (pozdní sběr, suché)

 Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Týnec, trať Vinohrady

343. Pálava                                    2015       Vl. Tetur       (výběr z hroznů, polosladké)

 Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

342. Ryzlink vlašský                       2014     Šabata          (kabinetní víno, polosuché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať Přítlucká hora

341. Tramín červený                       2015      Maňák          (výběr z hroznů, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Žádovice, trať Fěruňk

340. Merlot - rosé                           2014      Vl. Tetur        (odrůdové jakostní, polosuché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

339. Veritas                                    2015       Ampelos         (pozdní sběr, polosladké) 

                                                           Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo, a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

338. Malbec - Leo - reserva            2013         Casa Bianchi         

   Vinařská oblast Argentina, podoblast Mendoza

337. Malbec - Leo                          2015         Casa Bianchi              

   Vinařská oblast Argentina, podoblast Mendoza

336. Malbec - Serbal                      2015         Bodega Atamisque             

   Vinařská oblast Argentina, podoblast Mendoza

335. Ryzlink rýnský                        2014        Volařík       (výběr z hroznů, polosladké)

   Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, trať Věstoňsko

334. Chianti Classico La Casaccia   2013     Franzinelli Socini Guelfi     D.O.C.G., suché

    Vinařská oblast Itálie, Toskánsko

333. Neuburské                        2014        Černý              (moravské zemské víno, suché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Valtice, trať Culisty dlůhé

332. Chardonnay                      2014         Maňák            (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Hýsly, trať Hýselská hora

331. Sauvignon sur-lie              2013        Hrabal            (pozdní sběr, suché)

  Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

330. Neronet                              2013        Šabata           (kabinetní víno, suché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Zaječí, trať Stará hora

329. Rulandské bílé                    2011          Ampelos         (výběr z hroznů, polosladké)

                                                               Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo, a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

328. Tramín červený                   2013           Tetur         (pozdní sběr, polosuché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

327. Solaris                                 2014           Volařík            (kabinetní víno, suché)

  Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Mikulov, trať Za Turoldem

326. Merlot - Rulandské modré Cuvée     2014      Maňák       (pozdní sběr, suché)    

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Žádovice, trať Fěruňk

325. Chardonnay                          2013            Nové vinařství   (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Nový Přerov, trať Langewarte

324. Dornfelder                            2014            Hradil               (pozdní sběr, suché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Čejkovice

323. Tokajské samorodné suché          2002         J. & J. Ostrorožovič

    Vinařská oblast Slovensko, podoblast tokjská, vinařská obec Velká Trňa, trať Makovisko

322. Tokajské samorodné sladké          2002          J. & J.  Ostrorožovič

    Vinařská oblast Slovensko, podoblast tokjská, vinařská obec Velká Trňa, trať Chotár

321. Tokajský výber 3 putnový              2002         J. & J. Ostrorožovič

    Vinařská oblast Slovensko, podoblast tokjská, vinařská obec Velká Trňa, trať Makovisko

320. Tokajský výber 4 putnový              2004         J. & J. Ostrorožovič

    Vinařská oblast Slovensko, podoblast tokjská, vinařská obec Velká Trňa, trať Makovisko

319. Tokajský výber 5 putnový             2002         J. & J. Ostrorožovič

    Vinařská oblast Slovensko, podoblast tokjská, vinařská obec Velká Trňa, trať Makovisko

318. Neronet                         2011           Hrabal          (jakostní víno, suché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

317. Pálava                           2014          Šebesta        (pozdní sběr, sladké)

     Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, trať Ořechová hora

316. Beaujolais Noveau Baronne du Chatelard

                                                                          Appellation Beaujolais Protégée 2015

315. Beaujolais Villages Noveau - L´ Adorable

                                                                        Appellation Beaujolais Villages Controlée 2015

314. Muller Thurgau                2015        Maňák         (moravské zemské víno, suché)

313. Zweigeltrebe - rosé          2015        Maňák         (moravské zemské víno, suché)

312. Svatovavřinecké               2015        Maňák         (moravské zemské víno, suché)

311. Muller Thurgau                2015        Šabata         (moravské zemské víno, suché)

310. Modrý Portugal - klaret    2015       Šabata         (moravské zemské víno, suché)

309. Svatovavřinecké - rosé     2015        Šabata         (moravské zemské víno, suché)

308. Svatovavřinecké               2015        Šabata          (moravské zemské víno, suché)

307. Muller Thurgau                2015         Tetur            (moravské zemské víno, such)é

306. Muškát moravský             2015         Tetur            (moravské zemské víno, suché)

305. Svatovavřinecké - rosé     2015         Tetur             (moravské zemské víno, suché)

304. Modrý Portugal                201        Tetur             (moravské zemské víno, suché)

303. Svatovavřinecké - klaret   2015     Nové vinařství    (moravské zemské víno, suché)

302. Svatovavřinecké - rosé     2015     Nové vinařství    (moravské zemské víno, suché)

301. Svatovavřinecké               2015     Nové vinařství    (moravské zemské víno, suché)

300. André - rosé                     2014        Ampelos         (jakostní víno, polosladké)

                                                                                                                Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo, a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, viniční obec Vrbovec, trať Nad sklepy

299. Modrý Portugal               2013         Hrabal              (jakostní víno, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

298. Sauvignon                       2014        Šebesta            (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Mikulov, trať Ořechová hora

297. Ryzlink rýnský                 2014       Nové vinařství    (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Nový Přerov, trať Langewarte

296. Frankovka - rosé              2014        Šabata            (kabinetní víno, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovickálovácká, vinařská obec Přítluky, trať Přítlucká hora

295. Hibernal                           2014        Maňák             (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Žádovice, trať Fěruňk

294. Chardonnay                      2014       Vl. Tetur           (kabinetní víno, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

293. Ryzlink rýnský                  2013        Hradil              (výběr z hroznů, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Čejkovice

292. Rulandské šedé sur-lie      2013        Hrabal            (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Vinohrádky

291. Rosálie                             2014         Šebesta         (kabinetní víno, polosuché)

            Cuvée Cabernet Sauvignon a Zweigeltrebe

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí/Nový Přerov

290. Muller Thurgau                 2014         Ampelos          (pozdní sběr, suché)

                                                                                        Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

289. Tramín červený                 2014         Vl. Tetur         (kabinetní, suché)

Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

288. Muškát moravský              2012        Vl. Tetur          (kabinetní, suché)

Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

287. Irsai Oliver                        2014        Vl. Tetur           (odrůdové jakostní, suché)

Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

286. Merlot - rosé                     2014        Vl. Tetur           (odrůdové jakostní, polosuché)

Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

285. Rulandské šedé                 2014       Vl. Tetur           (kabinetní, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

284. Veltlínské zelené               2014        Vl. Tetur          (kabinetní, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

283. Rulandské modré - rosé     2013     Nové vinařství     (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, viniční obec Nový Přerov, trať Langevarte

282. Kerner                                2013     Ampelos            (pozdní sběr, polosuché)

                                                                                 Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo, a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, viniční obec Vrbovec, trať Nad sklepy

281. Rulandské šedé                  2012      Černý           (výběr z hroznů, suché)  

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, viniční obec Valtice, trať Pod Rajsnou

280. Veltlínské zelené                 2013      Volařík          (pozdní sběr, suché)  

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, viniční obec Perná, trať Věstoňsko

279. Rulandské modré - klaret    2014     Maňák           (pozdní sběr, polosuché)  

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, viniční obec Šardice, trať Kameny

278. Ryzlink vlašský                   2014        Čech            (kabinet, suché)  

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, viniční obec Týnec, trať Stará hora

277. Zweigeltrebe - rosé             2013        Hrabal           (pozdní sběr, polosuché)  

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, viniční obec Velké Bílovice, trať Přední hora

276. Veltlínské zelené                 2013         Ampelos       (pozdní sběr, suché)  

                                                                               Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo, a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, viniční obec Vrbovec, trať Nad sklepy

275. Merlot                                  2014        Jean Bousquet 

    Vinařská oblast Argentina, podoblast Mendoze, Tupangato, Uco Valley

274. Ryzlink vlašský                    2013        Šebesta      (kabinetní, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, trať Liščí vrch

273. Frankovka - rosé                  2013         Maňák        (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novosedly, trať Kamenný vrch

272. Pálava                                  2013         Šabata      (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Milotice, trať Milovické terasy

271. Malbec - Serbal                                       2013                               Bodega Atamisque

270. Malbec - Catalpa                                   2010                Bodega Atamisque

    Vinařská oblast Argentina, podoblast Mendoza

269. Malbec                                                                2014                                Jean Bousquet

268. Malbec - Reserva                                   2012                Jean Bousquet

267. Malbec - Grande Reserva          2011                                Jean Bousquet

    Vinařská oblast Argentina, podoblast Mendoza

266. Malbec   -  Postales              2014             Bodega Del Fin Del Mundo

265. Malbec - reserva                   2013             Bodega Del Fin Del Mundo

264. Malbec    FIN                        2010             Bodega Del Fin Del Mundo

    Vinařská oblast Argentina, podoblast Patagonie

263. Chardonnay                    2014        Vl. Tetur       (kabinetní víno, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

262. Neronet                           2011          Hrabal         (jakostní víno odrůdové, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

261. Johaniter                         2013         Volařík          (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, trať Věstoňsko

260. Modrý Portugal               2013       Maňák             (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Strážnice, trať Dolní hory

259. Ryzlink rýnský                 2013          Čech             (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Tvrdonice, trať Nové vinohrady

258. Dornfelder                        2013          Hradil           (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Čejkovice

257. Muškát Ottonel                 2012        Nové vinařství  (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Dolní Dunajovice, trať Slunečný vrch

256. Tramín červený                 2013        Hrabal             (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Veké Bílovice, trať Nová hora

255. Frankovka - klaret             2013       Šabata             (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Rakvice, trať Kozí horky

254. Frankovka - rosé               2012         Šabata              (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať U studánky

253. Chardonnay                      2012       Šabata              (výběr z hroznů, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Milovice, Pod strážným vrchem

252. Alibernet                          2013        Maňák            (jakostní víno odrůdové, suché)

    Vinařská oblast Morava

251. Hibernal                            2013          Šabata            (pozdní sběr, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Rakvice, trať Kozí horky

250. Zweigeltrebe                     2012          Šebesta           (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská

249. Sauvignon                         2013         Vl. Tetur         (kabinetní víno, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

248. Modrý Portugal                 2012          Hrabal           (jakostní víno, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

247. Porto fine white          Quinta Santa Eufemia                              

246. Porto rosé                                      Quinta Santa Eufemia

245. Porto fine ruby                       Quinta Santa Eufemia

244. Porto tawny                                 Quinta Santa Eufemia

243. Muller Thurgau                             2013              Ampelos                (pozdní sběr, polosuché)

                                                                              Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.
    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

242. Macon Villages Nouveau     2014               Brac de la Perriere

241. Beaujolais Rosé Nouveau   2014                Pardon & fils

240. Beaujolais Nouveau            2014                Pardon & fils

239. Beaujolais Nouveau            2014                Château de Châtelard

238. Muller Thurgau                2014        Maňák        (moravské zemské víno, suché)

237. Zweigeltrebe - rosé         2014        Maňák         (moravské zemské víno, suché)

236. Svatovavřinecké              2014        Maňák         (moravské zemské víno, suché)

235. Muller Thurgau                2014        Šabata        (moravské zemské víno, suché)

234. Svatovavřinecké - rosé     2014        Šabata        (moravské zemské víno, suché)

233. Svatovavřinecké               2014        Šabata        (moravské zemské víno, suché)

232. Muller Thurgau                2014         Tetur           (moravské zemské víno, suché)

231. Svatovavřinecké - rosé     2014         Tetur           (moravské zemské víno, suché)

230. Modrý Portugal                2014         Tetur           (moravské zemské víno, suché)

229. Muškát moravský             2014         Tetur           (moravské zemské víno, suché)

228. Svatovavřinecké - klaret   2014     Nové vinařství      (moravské zemské víno, suché)

227. Svatovavřinecké - rosé     2014     Nové vinařství      (moravské zemské víno, suché)

226. Veltlínské červené rané      2012           Maňák                   (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novosedly, trať Kamenný vrch

225. Cabernet Sauvignon                  2010               Čech                   (moravské zemské, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Tvrdonice

224. Sauvignon                                            2013             Šebesta             (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, Dolní Dunajovice

223. Frankovka - rosé                        2013              Volařík                (kabinetní víno, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, trať Liščí vrch

222. Pálava                                                   2013                Maňák                (výběr z hroznů, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Žádovice, trať Fěruňk

221. Cabernet Moravia                         2012              Šabata                 (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Přítluky, trať U studánky

220. Chardonnay                                  2013              Čech                      (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Tvrdonice, trať Nové vinohrady

219. André - rosé                                 2013             Ampelos                (kabinet, polosladké)

                                                                                        Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

218. Veltínské zelené                        2013            Vl. Tetur                (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

217. Dornfelder                                        2012             Šebesta               (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, viniční trať Liščí vrch

216. Rotgipfler                                       2013               Maňák                 (moravské zemské víno,, polosuché)

  Vinařská oblast Morava

215. Muškát moravský                           2012               Černý                    (pozdní sběr, suché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Valtice, trať Horní čtvrtě

214. Modrý Portugal                                 2012               Ampelos              (pozdní sběr, suché)

                                                                                     Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

213. Hibernal                                                      2013               Maňák                   (výběr z hroznů, polosladké)

     Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Žádovice, trať Féruňk

212. Frankovka - klaret                              2013              Šabata                    (pozdní sběr, polosuché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Rakvice, trať Kozí horky

211. Neronet                                                              2013              Čech                         (pozdní sběr, suché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Týnec, trať Vinohrady

210. Rulandské šedé                                    2013             Ampelos                   (pozdní sběr, polosuché)

                                                                                                    Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

209. Merlot - rosé                                             2013            Vl. Tetur                 (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

208. Ryzlink vlašský / Terroir        2013         Volařík                     (pozdní sběr, polosuché)
    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, trať Ořechová hora

207. Ryzlink rýnský                                      2013         Volařík                     (pozdní sběr, polosuché)     
    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, trať Pravá klentnická

206. Pálava                                                              2013         Volařík                     (pozdní sběr, suché)     
    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, trať Levá klentnická

205. Rulandské bílé                             2013         Volařík                     (pozdní sběr, polosuché)     
    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Dolní Dunajovice, trať Plotny

204. Veltlínské zelené                    2013         Volařík                     (pozdní sběr, polosuché)     
    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, trať Věstoňsko

203. Frankovka rosé                           2013         Volařík                     (kabinet, polosuché)
    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, trať Liščí vrch

202. Pálava                                     2013         Volařík                     (pozdní sběr, polosuché)     
    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, trať Věstoňsko

201. Muškát moravský                      2013         Volařík                     (kabinet, polosuché)
    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, trať Ořechová hora

200. Veltlínské červené rané           2013         Volařík                     (kabinet, suché)     
    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, trať Věstoňsko

199. Ryzlink vlašský                                    2013         Volařík                     (pozdní sběr, polosuché)     
    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, trať U Boží muky

198. Pálava                                                             2013         Volařík                     (pozdní sběr, polosuché)     
    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, trať U Boží muky

197. Svatovavřinecké rosé               2013         Volařík                     (zemské, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, trať Ořechová hora

196. Pálava                                                            2013         Volařík                     (výběr z hroznů, polosladké)     

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Bavory, trať Anenský vrch

195. Rulandské šedé  sur-lie      2012                   Hrabal              (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Velké Bílovice, trať Vinohrádky

194. Rosálie                               2013                   Šebesta           (pozdní sběr, polosladké)

                Cuvée Cabernet Sauvignon a Zweigeltrebe

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Nový Přerov/Březí

193. Rubinet                                                           2013                   Hradil              (moravské zemské víno, polosladké)

   Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Čejkovice

192. Rulandské bílé                                     2012                  Šabata                    (výběr z hroznů, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať Přítlucká hora

191. Modrý Féruňk - cuvée                 2012                  Maňák                    (pozdní sběr, suché)

   Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Žádovice, trať Féruňk

190. Kerner                                                                 2012                  Ampelos                 (výběr z hroznů, polosladké)

                                                                 Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

189. Tramín červený                                        2012                  Černý               (výběr z hroznů, polosuché

   Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Valtice, trať Pod Rajsnou

 188. Ryzlink rýnský                                           2010         Šebesta       (pozdní sběr, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Mikulov, trať Turold

187. Malbec                                                                          2013                                Jean Bousquet

186. Malbec - Reserva                                             2011                Jean Bousquet

185. Malbec - Grande Reserva                    2010                                Jean Bousquet

    Vinařská oblast Argentina, podoblast Mendoza

184. Malbec Ampakama                                        2012                               Casa Montes Bodegas

183. Malbec Ampakama Intenzo       2011                Casa Montes Bodegas

    Vinařská oblast Argentina, podoblast San Juan

182. Dos Fincas                         2010                   Carlos Basso

181. Malbec - Gran Reserva             2012                   Carlos Basso

    Vinařská oblast Argentina, podoblast Mendoza

180. Dornfelder                                                 2012                   Maňák                  (výběr z hroznů, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Šardice, trať Kameny

179. Rulandské šedé                 2012          Volařík                       (výběr z hroznů, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, trať U Boží muky

178. Irsai Oliver                                                 2013                Vl. Tetur                          (kabinet, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

177. Zweigeltrebe                                           2012              Šebesta                  (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská

176. Muškát Ottonel                                   2012               Nové vinařství             (jakostní, polosladké)

    Vinařská oblast Morava,

175. Rulandské šedé                                  2011                Nové vinařství            (jakostní, polosuché)

    Vinařská oblast Morava,

174. Cuvée LOVE                                          2012        Nové vinařství      (známkové, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská

173. Muškát Ottonel                                2012              Nové vinařství              (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Drnholec, trať Slunečný vrch

172. Sauvignon                                                 2012          Nové vinařství         (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská

171. Ryzlink rýnský                  2012       Maňák          (pozdní sběr, suché)

                               - krášleno na kvasnicích

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novosedly, trať Růžová hora

170. Cabernet Moravia              2012       Čech            (kabinetní, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Tvrdonice, trať Nové vinohrady

169. Ryzlink vlašský                 2010       Šebesta         (kabinetní, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, tratě Liščí vrch, Dlouhá hora, Dunajovický kopec

168. Cabernet Sauvignon - barrique     2008       Tetur       (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Dlouhá hora

167. Rulandské šedé          2012         Černý             (výběr z hroznů, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Valtice, trať Pod Rajsnou

166. Frankovka                   2009         Hrabal            (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Přední hora

165. Sylvánské zelené         2012         Maňák           (výběr z hroznů, polosuché)

                   - krášleno na kvasnicích

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Žádovice, trať Féruňk

164. Alibernet                      2011        Ampelos         (víno odrůdové jakostní, suché)

                                                                                  Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.    

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

163. Rulandské bílé              2012         Volařík         (výběr z hroznů, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Dolní Dunajovice, trať Plotny

162. Coteaux du Giennois        2007       Joseph Mellot

                     Appelation Coteaux du Giennois Controlée

     Vinařská oblast Francie, podoblast Loire, Coteaux du Giennois

161. Šaler bílý                2010     Vinařství rodiny Špalkovy     (aromatizované víno, sladké)

    (Muškát moravský a vinný destilát)

160. Šaler červený          2009     Vinařství rodiny Špalkovy     (aromatizované víno, sladké)

    (Modrý Portugal, Frankovka a vinný destilát)

     Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Nový Šaldorf

159. Destinéa                         2012      Joseph Mellot    (Indication geographique protégée)

     Vinařská oblast Francie, podoblast Centrální Loire

158. Svatovavřinecké-rosé     2012        Volařík        (pozdní sběr, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, trať Ořechová hora

157. André                             2011        Šabata        (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať U křížku

156. Muller Thurgau              2013        Maňák       (moravské zemské víno, suché)

155. Zweigeltrebe - rosé        2013        Maňák       (moravské zemské víno, suché)

154. Svatovavřinecké             2013        Maňák       (moravské zemské víno, suché)

153. Muller Thurgau              2013        Šabata       (moravské zemské víno, suché)

152. Svatovavřinecké - rosé   2013        Šabata       (moravské zemské víno, suché)

151. Svatovavřinecké             2013        Šabata       (moravské zemské víno, suché)

150. Muller Thurgau              2013         Tetur          (moravské zemské víno, suché)

149. Muškát moravský           2013         Tetur         (moravské zemské víno, suché)

148. Svatovavřinecké - rosé   2013         Tetur         (moravské zemské víno, suché)

147. Modrý Portugal              2013         Tetur         (moravské zemské víno, suché)

146. LEO Torrontés                2011          Casa Bianchi         

    Argentina, oblast Mendoza, San Rafael

145. Cabernet Sauvignon       2011          Maňák          (výběr z hroznů, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novosedly, trať Slunečná

144. Veritas                            2011         Ampelos         (výběr z bobulí, polosladké)

                                                                                                     Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.      

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad Sklepy

143. Rulandské modré - rosé   2012       Maňák          (výběr z hroznů, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Strážnice, trať Horní Hory

142. Svatovavřinecké              2012       Šabata          (moravské zemské víno, suché)

  Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať U studánky

141. Pouilly-sur-Loire              2011      Joseph Mellot  (Appellation Pouilly-fumé Controlée)

    Vinařská oblast Francie, podoblast Centrální Loire - Pouilly-fumé, Les Bremailles

140. Neronet                            2010        Hrabal         (jakostní víno odrůdové, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

139. Hibernal                            2012       Šabata        (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Rakvice, trať Kozí horky

138. Classic Cuvée růžové         2012      Šebesta        (jakostní víno známkové, polosuché)

                Cuvée Cabernet Sauvignon, Merlot a Rulandské modré

137. Classic Cuvée bílé             2012      Šebesta        (jakostní víno známkové, polosladké)

                Cuvée Ryzlink vlašský, Rulandské šedé a Chardonnay

136. Frankovka                         2012       Šebesta        (odrůdové víno, suché)        

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Březí

135. Neronet                             2012          Čech           (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Týnec, trať Vinohrady

134. Rosálie                              2012          Šebesta       (pozdní sběr, polosuché)

    Cuvée Cabernet Sauvignon a Zweigeltrebe

     Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Nový Přerov/Mikulov

133. Ryzlink vlašský - Terroir      2012         Maňák       (výběr z hroznů, polosuché)       

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novosedly, trať Kamenný vrch

132. Sylvánské zelené                2011       Tetur            (pozdní sběr, polosladké)

     Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

131. Neuburské                          2012       Šabata          (pozdní sběr, suché)

      Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať U studánky

130. Chardonnay - barrique       2009       Hrabal         (výběr z hroznů, suché)

      Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Nová hora

129. Rulandské modré               2011       Ampelos      (pozdní sběr, suché)

                                                                          Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.                      

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

128. Sauvignon                          2012       Volařík      (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, trať Levá klentnická

127. Rulandské modré - klaret       2012       Maňák      (výběr z hroznů, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novosedly, trať Růžová hora

126. Zweigeltrebe - rosé           2012       Ampelos       (kabinetní, polosuché)

                                                                              Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.                      

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

125. Tramín červený                  2012       Čech          (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Tvrdonice, viniční trať Nové vinohrady

124. Modrý Portugal                  2011       Hrabal           (jakostní víno, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

123. Ryzlink rýnský                    2011        Šebesta       (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Dolní Dunajovice/Březí/Popice

122. Merlot                                2008        Tetur              (pozdní sběr, suché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Dlouhá hora

121. Muller Thurgau                  2012        Ampelos         (pozdní sběr, suché)

                                                                              Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.                      

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

120. Frankovka                          2011         Maňák        (výběr z hroznů, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast mikulovská, vinařská obec Popice, trať Svidrunk

118. Rulandské šedé                  2011        Šebesta       (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, trať Liščí vrch

117. Cabernet Sauvignon - barrique  2008        Tetur         (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Dlouhá hora

116. Veltlínské zelené                    2011       Volařík             (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, viniční trať Věstoňsko

115. Dornfelder - barrique         2009      Šebesta          (pozdní sběr, suché)   

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, viniční trať Liščí vrch

114. Rulandské bílé                    2011      Šabata             (pozdní sběr, suché)                            

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať Přítlucká hora

113. Symposion®                        2008     Ampelos            (červené víno, suché)      

                                                                      Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.                      

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec

112. Muškát moravský                2011        Maňák         (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Kostelec, viniční trať Stará hora

111. Cabernet Moravia                2011        Hrabal         (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, viniční trať Přední hora

110. Tramín červený                    2009        Tetur            (pozdní sběr, polosuché)

     Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast mikulovská, vinařská obec Nový Přerov, viniční trať Na štrekách

109. Cabernet Sauvignon - klaret    2010        Šebesta      (pozdní sběr, polosladké)

      Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast mikulovská, vinařská obec Nový Přerov, viniční trať Na štrekách

108. André                                 2011         Šabata              (pozdní sběr, suché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať U křížku

107. Ryzlink vlašský                   2011          Volařík          (kabinetní víno, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Dolní Dunajovice, trať Zimní vrch

106. Svatovavřinecké                  2008         Tetur             (jakostní víno odrůdové, suché)

      Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

105. Veritas                                2011         Ampelos            (výběr z bobulí, polosladké)

                                                                   Šlechtitelská stanice vinařská Znojmo a.s.                      

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

104. Mistelle de Muskat                       Vinařský dvůr Němčičky              (sladké)

    Vinařská oblast Moravasko, podoblast velkopavlovická

103. Lokus červený                              Vinařský dvůr Němčičky              (sladké)

    Vinařská oblast Moravasko, podoblast velkopavlovická

102. Tokaji - szamorodni           2008            Vivamus               (sladké)

    Vinařská oblast Maďarsko, podoblast Tokajská

101. Dornfelder                          2011           Šebesta       (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, viniční trať Liščí vrch

Portská vína -

100. Fine White                            Quinta de Santa Eufemia

99. Fine Ruby                               Quinta de Santa Eufemia

98. Tawny                                     Quinta de Santa Eufemia          

    Portugalsko, vinařská oblast Douro, vinařská podoblast Quinta de Santa Eufemia

97. Rulandské šedé - barrique      2008    Tetur      (pozdní sběr, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Zadní hora

96. Muller Thurgau                2012       Maňák   (mladé moravské zemské víno, suché)

95. Modrý Portugal - rosé      2012       Maňák   (mladé moravské zemské víno, suché)       

94. Modrý Portugal                2012       Maňák   (mladé moravské zemské víno, suché) 

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast slovácká,       

93. Muller Thurgau                 2012      Šabata     (moravské zemské víno, bílé, suché) 

92. Svatovavřinecké - rosé      2012       Šabata     (moravské zemské víno, růžové, suché)

91. Svatovavřinecké                2012       Šabata     (moravské zemské víno, červené, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická

90. Muller Thurgau                 2012       Tetur     (moravské zemské víno, bílé, suché)

89. Muškát moravský              2012       Tetur     (moravské zemské víno, bílé, suché)

88. Svatovavřinecké - rosé      2012       Tetur     (moravské zemské víno, růžové, suché)

87. Modrý Portugal                                 2012       Tetur     (moravské zemské víno, červené, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická

86. Malbec                            2010       Bodega Atamisque       (červené, suché)

    Argentina, Medoza, Tupungato

85. Zweigeltrebe - rosé         2011       Šabata         (pozdní sběr, polosladké)

     Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická, vinařská obec Zaječí, trať Růžový vrch

84. Ryzlink vlašský               2011       Čech            (pozdní sběr, polosuché)

     Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast slovácká, vinařská obec Tvrdonice, trať Padělky

83. Cabernet Sauvignon - barrique  2008     Tetur     (pozdní sběr, suché)

     Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Dlouhá hora

82. Neuburské                               2011       Maňák          (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Novosedly, trať Kamenný vrch

81. Carmenére                                2010        Viu Manet     (červené, suché)

    Valle de Conchagua. Chile                                                                           Dovozce: BUDA-MONT spol.s.r.o.

80. Rosálie                                       2011       Šebesta      (pozdní sběr, polosuché)

    Cuvée Cabernet Sauvignon a Zweigeltrebe

Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Nový Přerov - Březí, trať Ořechová hora

79. André                                             2010       Maňák        (kabinet, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Kostelec, trať Stará hora

78. Veltlínské zelené               2010       Tetur          (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

77. Rulandské modré - rosé     2008        Barabáš      (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Strachotice, viniční trať Strachotický vrch

76. Neronet                            2011        Čech           (pozdní sběr, suché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Týnec, viniční trať Vinohrady

75. Rulandské šedé               2010        Černý         (pozdní sběr, polosuché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Valtice, viniční trať Horní čtvrtě

74. Müller Thurgau                2011       Šabata        (pozdní sběr, suché) 

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, trať U studánky

73. Tramín červený                2011        Ampelos     (výběr z hroznů, polosladké)

                                                                                     Šlechtitelská stanice Vinařská Znojmo a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

72. Neronet - barrique           2008         Tetur          (jakostní víno, suché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

71. Cuvée Sauvignon a Muškát moravský   2009    Šebesta    (kabinetní víno, polosladké)

      Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí

70. Alibernet - barrique        2009        Maňák        (výběr z hroznů, polosuché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast miklovská, vinařská obec Novosedly, viniční trať Slunečná

69. Ryzlink vlašský               2011        Šabata        (výběr z hroznů, polosuché)

      Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Zaječí, viniční trať Novomlýnský svah

68. Frankovka                       2009        Hrabal         (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, viniční trať Přední Hora

67. Rulandské bílé                2010        Černý          (pozdní sběr, polosuché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Valtice, trať Culisty dlúhé

66. Avaniel Tinto                  2010       Bodegas y Viñedos Monteabellón    

    Oblast: Ribera del Duero D.O.

65. Rulandské modré - klaret      2009       Ampelos      (pozdní sběr, polosladké)

                                                                                                              Šlechtitelská stanice Vinařská Znojmo a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbvec, viniční trať Nad sklepy

64. Merlot - rosé                  2011       Tetur           (pozdní sběr, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

63. Frankovka - rosé            2011       Maňák        (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Šardice, viniční trať Kameny

62. Zweigeltrebe - rosé       2010       Šebesta      (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Mikulov, viniční trať Brněnská

61. Ryzlink vlašský sur-lie   2010      Hrabal         (pozdní sběr, suché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, viniční trať Přední hora

60. Zweigeltrebe                2009       Šabata        (pozdní sběr, suché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Zaječí, viniční trať Růžový vrch

59. Pálava                           2011      Ampelos      (pozdní sběr, polosladké)

                                                                                                         Šlechtitelská stanice Vinařská Znojmo a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

58. Rulandské modré          2010      Černý    (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Valtice, trať Pod Rajsnou

57. Irsai Oliver                    2010      Tetur     (jakostní víno odrůdové, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

56. Family Pinot                 2010     Maňák     (jakostní víno známkové,                                                                                                                                cuvée, klaret, suché)

    Vinařská oblast Morava

55. Modrý Portugal             2010     Hrabal      (jakostní víno odrůdové, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

54. Sylvánské zelené           2010     Černý       (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Valtice, trať Culisty dlúhé

53. Dornfelder - barrique     2007     Tetur         (jakostní víno, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

52. Chardonnay - barrique   2010     Maňák       (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Kostelec, viniční trať Stará hora

51. Rulandské modré            2009     Ampelos     (výběr z hroznů, suché)

                                                                                                             Šlechtitelská stanice Vinařská Znojmo a.s.

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, viniční trať Nad sklepy

50. Veltlínské zelené              2009      Šabata      (výběr z hroznů, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická, vinařská obec Zaječí, viniční trať Stará hora

49. André - rosé                     2010      Tetur          (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

48. Muškát moravský             2009     Maňák        (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast slovácká, vinařská obec Kostelec, trať Zadní hora

47. Svatovavřinecké               2007     Hrabal         (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Zadní hora

46. Tramín červený                 2010     Černý          (výběr z hroznů, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast mikulovská, vinařská obec Valtice, trať Pod Rajsnou

45. Modrý Portugal                 2009     Ampelos        (výběr z hroznů, suché)

                                                                                    Šlechtitelská stanice Vinařská Znojmo a.s.

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast znojemská, vinařská obec Vrbovec, trať Nad sklepy

44. Neuburské                         2007     Nápravovi       (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast znojemská, vinařská obec Znojemo, trať Kraví hora

43. Cabernet Sauvignon - barrique  2007      Tetur             (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, trať Dlouhá hora

42. Zweigeltrebe                     2009      Lůbalovi         (slámové, sladké)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická, vinařská obec Kobylí, viniční trať Nivky

41. Ryzlink vlašský - Nature  2010      Šebesta         (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, viniční trať Ořechová hora

40. Muller Thurgau             2010      Šabata          (zemské víno, suché)

39. Svatovavřinecké-rosé    2010      Šabata          (zemské víno, suché)

38. Svatovavřinecké            2010      Šabata          (zemské víno, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická, vinařská obec Zaječí

37. Muller Thurgau             2010       Maňák          (zemské víno, suché)

36. Svatovavřinecké-rosé    2010       Maňák          (zemské víno, suché)

35. Svatovavřinecké            2010       Maňák          (zemské víno, suché)

     Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast slovácká, vinařská obec Žádovice

34. Pálava                           2010       Ampelos        (pozdní sběr, suché)

                                                                                                                Šlechtitelská stanice Vinařská Znojmo a.s.

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast  znojemská,  vinařská obec Vrbovec,  viniční trať Nad sklepy

33. André                             2009      Šabata         (kabinetní víno, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast  velkopavlovická,  vinařská obec Přítluky,  viniční trať U křížku

32. Veltlínské červené rané  2009      Maňák         (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast slovácká,  vinařská obec Vacenovice, viniční trať Vinohrádky

31. Zweigeltrebe                  2009      Spielberg      (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast slovácká, vinařská obec Žarošice, viniční trať Maliny, vinice Oulehle

30. Cabernet Sauvignon - klaret    2010      Šebesta        (pozdní sběr, polosladké)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast mikulovská, vinařská obec Nový Přerov, viniční trať Na štrekách

29. Veltlínské červené rané   2010       Volařík          (kabinetní víno, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast mikulovská, vinařská obec Perná, viniční trať Věstoňsko

28. Merlot - barrique          2009        Maňák          (výběr z hroznů, suché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast slovácká, vinařská obec Žádovice, viniční trať Féruňk

27. Rulandské modré - rosé  2008        Barabáš        (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Strachotice, vinice Strachotický vrch

26. Svatovavřinecké           2007        Šabata           (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, viniční trať U studánky

25. Muller Thurgau            2009         Volařík          (pozdní sběr, suché)

     Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast mikulovská, vinařská obec Mikulov, viniční trať Turold

24. Neronet - barrique        2008         Tetur             (jakostní víno odrůdové, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

23. Zweigeltrebe - rosé       2009        Šebesta          (kabinetní víno, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, viniční trať Liščí vrch

22. Rulandské šedé             2009        Černý              (výběr z hroznů, polosuché)

      Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Valtice, viniční trať Horní čtvrtě

21. Frankovka                      2007       Spielberg         (jakostní víno odrůdové, suché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Žarošice, viniční trať Maliny, vinice Oulehle

20. Modrý Portugal - rosé    2010        Maňák            (pozdní sběr, polosuché)

    Vinařská oblast Morava, vinařská podoblast velkopavlovická, vinařská obec Rakvice, viniční trať Krefty

19. Cabernet Moravia           2009         Hrabal             (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

18. Ryzlink rýnský                2007        Tetur                (pozdní sběr, suché)

    Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, vinice Zadní hora

17. Rulandské modré            2006        Barabáš            (pozdní sběr, suché)

     Vinařská oblast Morava, podoblast znojemská, vinařská obec Strachotice, vinice Strachotický vrch

16. Chardonnay                     2010        Volařík              (pozdní sběr, polosladké)

        Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, viniční trať Liščí vrch

15. Frankovka                        2007        Šabata             (pozdní sběr, suché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Přítluky, viniční trať U studánky

14. Ryzlink vlašský                2009        Maňák              (pozdní sběr, suché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novosedly, viniční trať Kamenný vrch

13. Neronet                            2009        Hrabal              (jakostní víno odrůdové, suché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice

12. Hibernal                            2010        Šabata            (pozdní sběr, polosladké)

        Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Rakvice, viniční trať Kozí horky

11. Zweigeltrebe                      2008        Šebesta            (jakostní víno odrůdové, suché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, viniční trať Liščí vrch

10. Muškát Ottonel                  2009        Černý               (pozdní sběr, suché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Valtice, viniční trať Pod Rajsnou

9. André                                   2007        Spielberg          (pozdní sběr, suché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Žarošice, viniční trať Nové Hory, vinice Klášovky

8. Ryzlink vlašský                     2007         Hrabal              (výběr z hroznů, suché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, viniční trať Přední Hora

7. Merlot                                    2007         Tetur                 (pozdní sběr, polosuché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, viniční trať Dlouhá Hora

6. Neuburské                             2009          Maňák              (pozdní sběr, polosuché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Novosedly, viniční trať Kamenný vrch

6. Cabernet Moravia                  2007         Šabata              (pozdní sběr, suché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, viniční trať Nová Hora

5. Veltlínské zelené                   2008        Tetur                  (pozdní sběr, polosuché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, viniční trať Nová Hora

4. Frankovka                             2009        Hrabal               (pozdní sběr, suché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, vinařská obec Velké Bílovice, viniční trať Přední Hora

3. Sylvánské zelené                   2008        Černý               (kabinetní víno, polosuché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Valtice, viniční trať Culisty dlúhé

2. Dornfelder                              2009       Šebesta            (pozdní sběr, suché)

        Vinařská oblast Morava, podoblast mikulovská, vinařská obec Březí, viniční trať Liščí vrch

1. Sauvignon                              2008        Spielberg         (pozdní sběr, polosuché)

            Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká, vinařská obec Žarošice, viniční trať Nové Hory, vinice Klášovky

TOPlist